p. Tomáš
Published 23/06/2023 - 11 mesiacov ago
Dohodou
Popis

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Bratislave na Haburskej ulici. Byt sa nachádza na najvyššom teda na 4. posch. a má celkovú rozlohu 57 m2. Nieje tu výťah. Daný objekt bol skolaudovaný a dany do užívania v mesiaci júl 1961.
Obytný dom je realizovaný podľa typových podkladov – murovaný bytový dom, založený je na základových železobetónových konštrukciách s vodorovnou izoláciou. Vstupné dvere do domu su kovové presklené, otváranie je na magnetický elektrický vrátnik byt pozostáva z 2 obytných miestnosti a príslušenstva. Príslušenstvom sú kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, WC, balkón a pivnica (v suteréne) 1.5 m2. Byt je udržiavaný, po čiastočnej modernizácii z roku 2013 a je tu vedené ustredné kúrenie. Okná sú plastové. V byte sú podlahy tvorené pôvodnými drevenými parketami – vlysy – veľmi dobre udržiavané, keramickými dlažbami a PVC. V kuchyni je vyhotovený keramický obklad stien, nerezové umývadlo, plynový sporák, chladnička s mrazničkou a práčka. V byte je samostatné WC a samostatná kúpelňa, ktorá disponuje umývadlom a sprchovacím kútom.
K bytu patrí tiež balkón o výmere 2.5 m2. Je tu možnosť napojenia na všetky inžinierske siete. Orientácia celého bytu je
južná. Sídlisko má kompletnú občiansku vybavenosť – v blízkosti sa nachádza nákupné centrum Herlianska s kompletnou vybavenosťou, BILLA, – Drieňová Bajkalská – obchody, banky, pošta, ihriská, nemocnica Ružinov v dostupnosti 5 min., škola, škôlka a pod. Do 1 000 m prírodná lokalita – Štrkovecké jazero. Parkovacie možnosti v okolí sú uspokojujúce. Je to tichá lokalita – sídliska – park a zeleň okolo domu.
Cena bytu je: 215 000,- eur.