p. Tomáš
Published 06/12/2023 - 7 mesiacov ago
113,000.00€
Popis

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt ma celkovú
rozlohu 43 m² a nachádza sa na 5 poschodí z celkového počtu 8. Do domu sa vchádza elektrickým vrátnikom. V dome je nový výtah. V byte sú plastové okná v oboch izbách. V obývačke a v detskej izbe je plávajúca podlaha, a v kuchyni a na WC je dlažba. Kúpelna disponuje sprchovacím kútom, umývadlom, toaletou a automatickou práčkou. Obývacia izba je smerovaná na západnú stranu a menšia detská izba na východnú stranu. V byte je ústredné kúrenie a patrí k nemu aj pivnica a balkón ktorý sa nachádza na medziposchodí. V kuchyni je kuchynská linka, plynový šporák, a mikrovlnná rúra,
chladnička s mrazničkou sa nachádza na chodbe. K bytu neprinaleží parkovacie miesto, preto je parkovanie len verejné, vonkajšie státie. Sídlisko má kompletnú občiansku vybavenosť, v blízkosti sa nachádza, škola, školka, potraviny, poliklinika a do centra mesta je to cca 1 km. Cena bytu je 113 000,- eur.
V cene je zahrnutý kompletný právny a realitný servis. Potrebujete hypotéku ? Využite možnosť financovania cez hypotekárny úver, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. K dispozícii je náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí Vaše hypotekárne možnosti a nájde pre Vás to najvýhodnejšie riešenie.